Музика Олега Андроса у фільмі «Інтернет-Апокаліпсис» (Україна, 2015)

2015-01-31

Кадр із фільмуДрузі!
В Україні сталося маленьке диво — декілька ентузіастів зняли молодіжну комедію, яка потребує вашої підтримки, аби вона вийшла на екрани.
Я людина заангажована, тому що в цьому кіно використана моя музика та музика моїх друзів з Києва і Пітера, але своє слово скажу.У мене, коли я чую словосполучення «молодіжна комедія», виникає лише одна асоціація — з третьосортною західною фігнею типу «Американського пирога» або аналогічним російським продуктом. Зазвичай у такому жанрі в кадр пхають максимум жартів нижче пояса, сексу і матюччя. Тому коли я йшов на допрем’єрний показ фільму, то особливих надій не плекав.
Але фільм «Інтернет-Апокаліпси» мене не розчарував, а скоріше порадував. Якщо втиснути його в якусь стилістику, то в мене асоціація виникла із «Країною сонячних зайчиків» Всеволода Нестайка. Звісно, недоречно порівнювати казку для школярів про Терентія і фільм для студентів про сучасну масову культуру, але саме така аналогія спадає на думку.
Кіно вийшло миле та стьобне. Авторів, режисерку та оператора, знаю особисто. Мар’яна ще й волонтерствує на користь тваринок — влітку я зняв її у ролі довгоногої і пишногрудої моделі, яка оповідає про зоокотиків

Тому для мене зворушливо спостерігати режисерку в ролі головної героїні, яка знаходить флешку з інопланетним вірусом. Вірус призводить до того, що всі користувачі соцмереж стають в реальності тими, за кого себе видають. І тому, як співає у титрах Ігор Рудь, починається свистопляска: «Ходять по вулицях шлунки і статеві органи і прикидаються людьми».
Далі розкривати інтригу не буду, додам лише, що тізер всієї жартівливої наївності фільму не розкриває. І я буду дуже радий, якщо кіно дійде таки до глядача й буде продемонстроване на великому екрані.
А це можливо — треба лише набрати 10000 переглядів та лайків під трейлером на Ютубі, щоб канал ТЕТ розглянув пропозицію до трансляції, а кінотеатри - до показу.
Ось трейлер.

 

Враховуючи, що автори кіно та музики не олігархи і самі собі продюсери, то єдині можливі меценати для них — це ви, майбутні глядачі.
Долучайтесь, будь ласка! За лайки й репости буде вам багато добра в карму. :-)

Олег Андрос.

 

Повний фільм