Східна феєрія у Праймі

2012-11-04
Завітавши на Dark fusion tribal party до столичного клубу «Прайм» на Подолі 3 листопада 2012 р., кожен мав можливість долучитися до свята краси та магії. Адже східні танці зароджувалися як ритуал, що допомагав спокусити будь-якого чоловіка, зберегти вроду і навіть полегшити пологи. Це своєрідний гімн жіночій красі та материнству. З плином часу про фізіологічне значення танцю перестали згадувати, і на перший план вийшло естетичне задоволення.
Східний танок і понині не втратив популярності. Продовжують зʼявлятися нові школи, кожна з яких привносить до стародавнього мистецтва щось своє, неповторне, наче кухар, що новими приправами та соусами дає нове життя всім відомій страві.
«Фішкою» Darl fusion tribal party стало поєднаннями рухів східного танцю із сучасними композиціями. Також письменник та журналіст Олег Андрос представив інструментальну музику зі свого дебютного альбому. Жанри його проекту «AndrosLand» можна описати по-різному – тут переплелися і dream trance, і new age. Викликає захоплення танок, який дівчата із Scardonia tribal movement та дружніх шкіл виконали для презентації. Вони зуміли знайти потрібні рухи, як по ритму, так і по мелодії, яку вони почули вперше.
Тож старовинний танок успішно перетнув пустелі часу та знайшов себе у мінливому сучасному світі. І мода, з її забаганками та потягом до нового, не зраджує екзотичним східним мотивам.
Організаторам навіть вдалося поєднати східну та західну культуру – tribal-вечірку із святкуванням Halloween’у, кельтського свята, яке так полюбляють мешканці Західної Європи та Сполучених Штатів.
Так, на перетині двох культур, на честь Дня усіх святих, із пустощами та конкурсами, сучасною музикою та старовинними танцями, і пройшов цей чудовий захід – Dark fusion tribal party. До нових зустрічей.

Крістін Афара.

Джерело: http://sumno.com/reportage/shidna-fejeriya-u-prajmi/