Пресса

Ми на Ночі у Молодіжній Бібліотеці (VI Книжковий Арсенал)

2016-04-28

AndrosLand feat. Мара23 квітня 2016 р. в рамках спеціальної програми VI міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» в МСМБ відбулась справжня «Ніч в бібліотеці». Організовуючи даний мистецько-літературний захід, ми поставили собі за мету остаточно зруйнувати стереотип про неможливість дозвілля у бібліотеці. Що ж у нас вийшло?

Пісні AndrosLand прозвучали в київській бібліотеці імені Панча

2016-01-31

17 січня в бібліотеці імені Петра Панча виступив Олег Андрос, а також його друзі: Ліла Перегуда, Мара та Ігор Рудь.
Олег — письменник, музикант, еко-активіст, кандидат політичних наук, а тепер ще й учасник АТО на сході України (перебував там як прес-офіцер). На його рахунку дві опубліковані художні книги (“Тут побували люди” і “Територія духу” (у співавторстві)) та наукова монографія “Екологістські рухи в сучасному політичному процесі”. Олег - засновник і клавішник музичного гурту “AndrosLand”, співзасновник громадської ініціативи “Спілка вільних журналістів “Природа над усе””.

«Інформаційний кот» Олега Андроса

2016-01-11

В Молодіжній бібліотеці 12 грудня 2015 р. пройшов творчий вечір Олега Андроса під неординарною назвою «Інформаційний кот». Зустріч з молодим автором була приурочена до Дня народження, яке Олег відсвяткував 8 грудня.

Музика Олега Андроса у фільмі «Інтернет-Апокаліпсис» (Україна, 2015)

2015-01-31

Кадр із фільмуДрузі!
В Україні сталося маленьке диво — декілька ентузіастів зняли молодіжну комедію, яка потребує вашої підтримки, аби вона вийшла на екрани.
Я людина заангажована, тому що в цьому кіно використана моя музика та музика моїх друзів з Києва і Пітера, але своє слово скажу.

Various Artists — Black Lighthouse 3 | 2014

2015-01-31

2014 =M/RELEASES:
=======
Various Artists — Black Lighthouse 3 | 2014
=======
Artists: V/A; Origin: Russia | Belarus | Ukraine; Release: Black Lighthouse 3; Release Label: Inversion Records.

Східна феєрія у Праймі

2012-11-04
Завітавши на Dark fusion tribal party до столичного клубу «Прайм» на Подолі 3 листопада 2012 р., кожен мав можливість долучитися до свята краси та магії. Адже східні танці зароджувалися як ритуал, що допомагав спокусити будь-якого чоловіка, зберегти вроду і навіть полегшити пологи. Це своєрідний гімн жіночій красі та материнству. З плином часу про фізіологічне значення танцю перестали згадувати, і на перший план вийшло естетичне задоволення.

«AndrosLand» та друзі запалили святкові свічки у мистецькому дворику

2012-12-09

8 грудня 2012 р. музиканти та поети зігріли своїм натхненням  легендарний будинок у Києві, по вулиці Грушевського, 4б, що отримав назву Мистецька платформа. Так відсвяткував свій День народження Олег Андрос – засновник гурту «AndrosLand», журналіст, письменник, композитор, громадський діяч.

Назад в будущее (второй стимпанк-конвент в Косом капонире, Киев, 6.09.2014)

2014-09-12

Сольное выступление Олега с танцем ЛилыМини-интервью Леры Соколовской с Олегом Андросом и Лилой Перегудой. Сентябрь 2014 г.


Стимпанк-конвент - не привычный концерт или фестиваль; это собрание поклонников данного направления, не ограничивающееся выступлениями музыкальных или танцевальных групп, а включающее в себя также живопись, изготовление особенных украшений, театральные постановки и, конечно же, любование вычурными костюмами участников конвента. Второй год подряд конвент проходит на территории одного из самых больших европейских военных укреплений - музейного комплекса Новой Печерской крепости "Косой капонир". Его стены и внутренние помещения как нельзя лучше соответствуют атмосфере стимпанка, и я очень рада, что организаторам удается проводить конвент именно в крепости, а не в обычном клубе. 

Интервью с AndrosLand портала Nneformat.ru

2014-05-10

Интервью и отчет о нашем выступлении на Dave Gahan birthday party в Киеве (9 мая 2014 года, арт-клуб "44").
 

Интервью с AndrosLand портала Stahlmusik.ru

2013-07-05
Фесслав: Добрый день


Привет.

Фесслав: AndrosLand – откуда появилось такое название? Расскажите немного о своем проекте, как он зародился, кто в нём участвует?