Група

 

Музичний проект «AndrosLand» заснований Олегом Андросом у 2011 році. Жанри - акустичний рок, dream trance, new age, darkwave.

Склад:

Олег Андрос - клавишні, семпли;

Ігор Чорновол - ударні, вокал.

Сеcійні учасники та учасники різних складів гурту:

Ліла Перегуда - вокал, телинка;

Ігор Рудь - гітара, бас;

Марина Новікова - вокал;

Дмитро Гончарук - віолончель;

Тайрекс - вокал;

Артем Власюк - бас.

Узяли участь у записах окремих пісень: Андрій Хаврук (клавішні), Михайло Рибак, Олена Галкіна, Крістіна Дзвін, Надъю (вокал), Іванна Ворошилюк (скрипка), Антон Корольов (волинка, колісна ліра, нікельхарпа), Іван Лузан (клавішні, гуслі, гітара), Ігор Дубовой (клавішні), Валентин Богданов (джембе), Дмитро Алексєєнко (бітбокс).


Історія проекту

Засновник гурту, автор більшості композицій – Олег Андрос, звідси й назва. В перекладі з грецької прізвище Олега означає «чоловік».

Концепція проекту – поєднувати тексти, що містять нотки невдоволення довколишнім світом, з танцювальним саундом. Обраний жанр музиканти іронічно характеризують як «gothic disco».

Репертуар і справді містить відсилки до готичної субкультури, однак у записах різного періоду ви знайдете чи не всі жанри, які подобаються Олегу: від нью-ейджу до хеппі хардкору і синт-року. Так, перший студійний LP «All power to imagination» - це саунд 90-х і відповідні жанри: дрім-транс і варіації на тему. Другий LP, «Прості чари» - це рок в усіх напрямках: готичний, симфонічний, поп-, етно-. У колабораціях Олега з іншими музикантами різнобій ще більший: альтернативний рок, пост-рок, реп та ін.

Хронологічно першим музичним досвідом стало написання у 2006 р. Олегом Андросом та Ігорем Рудем пісні «Сонце». Дебютна пісня Олега, «Прості чари», була обіграна у 2009 році у складі: Олег (вокал), Марина Новікова (вокал) та Ірина Потока (гітара). Однак справа тоді закінчилася лише домашніми репетиціями та записами на диктофон. Професійні записи та аранжування починаються за 2 роки.

 

 

В 2009-2011 рр. Олег починає співробітництво з музикантами Ігорем Рудем та Андрієм Хавруком, які якраз записували дебютний альбом гурту "Несамостійний DRUГ" (Олег узяв участь у запису пісні «Ліфт»). Влітку 2011 р. Олег почав записувати власні пісні та інструментальні композиції на студії Андрія Хаврука. Восени 2011 р. була готова демо-версія пісні «Прості Чари» спільно з київськими вокалістами Михайлом Рибаком та Мариною Новіковою. Пісня була презентована 11 квітня 2012 р. в Києві, у галереї «Митець», в рамках фестивалю «Kiev art spring-2012».

У грудні 2011 р. записані дві пісні з вокалом Олени Галкіної (Барди) – «Забутий народ» авторства Аеньї і «Gothic Muse» авторства Тайрекс і Bohemienne.

У 2012 р. розпочинається співробітництво із вокалісткою, засновницею проекту «Антара» Крістіною «Дзвінкою» Дзвін (вокал у «Rain» та «Київських елегіях»).

Навесні 2012 р. зібрався перший концертний склад проекту: Тайрекс - вокал, Олег Андрос – клавішні, Ігор Рудь – гітара. Група відправляється на свій перший виступ на фестивалі «Степограй-2012» в Кіровоградській області, де грає частково «електронну», а частково акустичну програму. Влітку 2012 р. до складу приєднаються Ліла Перегуда (вокал). Другим виступом проекту стає відкриття великої сцени на фестивалі «Млиноманія-2012» у Вінницькій області.

Влітку 2012 р. йде робота над реміксом на пісню «Превышая скорость» санкт-петербурзького alternative-rock-гурту «Revolta», оприлюдненого у 2013 році як сингл. Влітку 2013 р. зроблено ремікс на пісню «Iksaur» білоруського гурту  «t-U.bus». У 2012-2013 рр. в записі композицій бере участь мультиінструменталіст Антон Корольов, який додає в їхнє звучання нікельхарпу, колісну ліру та волинку

У серпні 2012 р. Ліла Перегуда, Олег Андрос і Андрій Хаврук роблять несподіваний «електронний» рімейк на знайому всім середньовічну баладу «Herr Mannelig» (увійшла до альбому «Прості чари»).

У січні 2013 р. вперше на CD вийшов трек AndrosLand – ремікс на пісню «Tenebrae» проекту «Сонцесвіт» (музика Івана Лузана, слова Пауля Целана).

Наприкінці 2012 – на початку 2013 рр. оприлюднені в Інтернеті «All power to imagination» (LP) і «Прості чари» (EP), спільний з Revolta сингл «Превышая скорость».

У червні 2013 р. вийшов дебютний кліп AndrosLand спільно з Devushka Fевраль (пізніше Надъю) на пісню «Сонце» (режисер – Рім Ібрагімов).

У липні 2013 р. на лейблі «Artificial Sun» вийшов сингл «Сонце», рок-версія «Сонця» увійшла до збірки «Stahlbar. Vol.1».

Тоді ж Ліла Перегуда зробила свою версію пісні «Квітка забуття», використавши частково текст Олега (для її музичного проекту «Zaprot Vokrys»). Ліла також взяла суттєву участь у аранжуванні кавера на пісню Dido «Hunter» (щодо якого очікується очищення прав і тому публікація відкладена).

У грудні 2013 р. до складу гурту увійшли Ігор Чорновол та Артем Власюк, що зумовило зміну «живого» звучання у бік синт-року.

На початку 2014 р. пісня AndrosLand «Квітка забуття» увійшла до збірки «Elektrozorn. Vol. 1», «Забытый народ» – до збірки «Black Lighthouse 3». Навесні 2014 р. презентовано сингл «Happy hardc:-)re» (гумористичні експерименти з фолком и танцювальною електронікою), влітку 2014 р. - спільний з Олександром Троїцьким сингл «Это мгновение» (перший досвід у жанрі «пост-рок»).

Спільно з київською співачкою Мариною Новіковою записані пісні «Погляд», «Прості чари» і «Gothic Muse», у 2014-2015 рр. Марина взяла участь у живих виступах групи.

У квітні 2015 р. презентовано дебютний сольний відеокліп на пісню «This world is not for sale» (режисер – Марина Ляпіна). Публікація припала на вимушену перерву у концертній діяльності гурту у зв’язку зі службою Олега в армії.

У червні 2015 р. оприлюднено сингл «Київські елегії» за участі Надъю и Дзвінки, листопаді 2015 г. – сингл «Je chanterai» за участі київської скрипачки IVANA. Музика Олега Андроса стала саундтреком до комедійно-сатиричного фільму київської режисерки Marianna de Mort «Інтернет-Апокаліпсис» (2015).

3 січня 2016 р. AndrosLand вперше зіграли на Софійській площі в Києві за участі Дмитра Гончарука (віолончель) і за танцювальної підтримки групи «Jah Surya».

У 2016 р. вийшов наступний сингл, плід співпраці з Alex Troitskiy й пост-рокових експериментів – «Alsia».

У вересні 2016 р. вийшов другий повноформатний студійний альбом «Прості чари» (підсумок роботи 2012-2016 рр. на студії Івана Лузана «Soncesvit Studio»), лейбл – «Tenebris records». Восени того ж року оприлюднено перше професійно записане відео з двох концертів у клубі «Укроп» (автори – Марина Ляпіна і Макс Флуд).

У 2016-2017 р. Олег узяв участь як клавішник і вокаліст у експериментах творчого об’єднання Baranivka Music Lab (етнічні пісні у новому аранжуванні).

У квітні 2018 р. оприлюднено EP «Зона призначення» (міні-альбом записаний на студіях Андрія Хаврука, Ігоря Дубового та Soncesvit Studio).

Наступний EP під назвою «Defy their laws» перебуває на стадії запису та зведення.

Автор: Олег Андрос.

Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / Розповсюдження на тих самих умовах.