Група

Музичний проект «AndrosLand» заснований Олегом Андросом у 2011 році. Жанри - акустичний рок, dream trance, new age, darkwave.

Склад:
Олег Андрос - клавишні, семпли;
Ліла Перегуда - вокал, телинка;
Ігор Чорновол - ударні.

Сеcійні учасники та учасники різних складів гурту:
Ігор Рудь - гітара;
Марина Новікова - вокал;
Дмитро Гончарук — віолончель;
Тайрекс - вокал;

Артем Власюк - бас-гітара.

Узяли участь у записах окремих пісень: Михайло Рибак, Крістіна Дзвін, Надъю (вокал), Іванна Ворошилюк (скрипка), Антон Корольов (волинка, колісна ліра, нікельхарпа).

Історія гурту

Гурт прагне поєднувати тексти, що містять нотки невдоволення довколишнім світом, з танцювальним саундом. Обраний жанр музиканти іронічно харатекризують як "gothic disco".
В 2009-2011 рр. Олег Андрос починає співробітництво з музикантами Ігорем Рудем та Андрієм Хавруком, які записали дебютний альбом гурту "Несамостійний DRUГ" (Олег узяв участь у запису пісні «Ліфт»). Влітку 2011 р. Олег починає записувати власні пісні та інструментальні композиції.
Восени 2011 р. записана демо-версія пісні «Прості Чари» спільно з київськими вокалістами Михайлом Рибаком та Мариною Новіковою. Пісня була презентована 11 квітня 2012 р. в Києві, у галереї «Митець», в рамках фестивалю «Kiev art spring-2012».
У грудні 2011 р. записані дві спільні пісні з Оленою Галкіною (Бардою) - «Забутий народ» авторства Аеньї і «Gothic Muse» авторства Тайрекс і Bohemienne.
У 2012 р. розпочинається співробітництво із засновницею проекту «Антара» Крістіною «Дзвінкою» (запис «Інструментал III» та інших композицій).
Навесні 2012 р. оформляється перший концертний склад проекту: Тайрекс - вокал, Олег Андрос - клавішні, Ігор Рудь - гітара. Група відправляється на свій перший виступ на фестивалі «Степограй-2012» в Кіровоградській області, де грає частково «електронну», а частково акустичну програму. Влітку 2012 р. до складу приєднаються Ліла Перегуда (вокал). Другим виступом проекту стає відкриття великої сцени на вінницькому фестивалі «Млиноманія-2012».


Протягом літа 2012 р. йде робота над реміксом на пісню «Превышая скорость» санкт-петербурзького alternative-rock-гурту «Revolta», оприлюдненому у 2013 році. З того ж періоду в запису композиций проекту бере участиь мультиінструменталіст Антон Корольов.
У серпні 2012 р. Ліла Перегуда починає запис пісень свого авторства і засновує сольний проект «Zaprot Vokrys». Спільно з Лілою Перегудою Олег Андрос і Андрій Хаврук роблять несподіваний «електронний» рімейк на знайому всім середньовічну баладу «Herr Mannelig».У січні 2013 р. вперше на CD вийшов трек AndrosLand - ремікс на пісню «Tenebrae» проекту «Сонцесвіт» (муз. Івана Лузана, слова Пауля Целана).
В кінці 2012 - на початку 2013 рр. викладені в Інтернет EP «All power to imagination» і «Прості чари», спільний з Revolta сингл «Превышая скорость».
У червні 2013 р. вийшов дебютний кліп AndrosLand спільно з Devushka Fевраль (Nad`you) на пісню «Сонце».
У липні 2013 р. на лейблі «Artificial Sun» вийшов сингл «Сонце», рок-версія «Сонця» увійшла до збірки «Stahlbar. Vol.1». На початку 2014 р. пісня «Квітка забуття» увійшла до збірки «Elektrozorn. Vol. 1», «Забытый народ» - до збірки «Black Lighthouse 3». Навесні 2014 р. презентовано сингл «Happy hardc:-)re» (гумористичні експерименти з фолком и танцювальною електронікою) и спільний з Олександром Троїцьким сингл "Это мгновение" (перший досвід у жанрі "пост-рок").
Пісня «Квітка забуття» існує також у версії «Zaprot Vokrys», спільно з цим проектом записаний також кавер на песню Dido «Hunter». Триває співпраця з київською співачкою Мариною Новіковою - спільно з нею записані пісні «Погляд» і «Прості чари», в 2014-2015 рр. Марина взяла участь у живих виступах групи.
У грудні 2013 р. до складу гурту увійшли Ігор Чорновол та Артем Власюк, що зумовило зміну звучання у бік «живого» виконання пісень.
У квітні 2015 р. презентовано дебютний відеокліп на пісню «This world is not for sale», червні 2015 р. - сингл "Київські елегії" за участі Надъю и Дзвінки, листопаді 2015 г. - сингл "Je chanterai" зі участі київської скрипачки IVANA.
3 січня 2016 р. AndrosLand вперше зіграли на Софійській площі в Києві за участі Дмитра Гончарука (віолончель) і за танцювальної підтримки групи "Jah Surya".