Наш виступ у "Бочці" на Подолі в Києві. 25.06.2015

2015-06-01

Ми даємо перший концерт у літньому сезоні!
Київ, "Бочка" на Подолі, 25 червня.
Вхід - 40 грн, для студентів - 30 грн.25 червня на ArtSkin Fest у Києві виступить київський гурт «AndrosLand». Проект заснований Олегом Андросом у 2011 році. За час свого існування гурт спробував себе у різних жанрах, полюбляючи як dream trance, так і new age і тріп-хоп. Врешті хлопці й дівчата зупинилися на роковому звучанні з колоритним вокалом Ліли Перегуди та суттєвим наголосом на клавішних мелодіях.

Цього разу у складі гурту вперше виступить скрипалька Іванна Ворошилюк. 

Гурту є чим похвалитися нинішнього року – нещодавно вийшов дебютний відеокліп на пісню «This world is not for sale», а незадовго до концерту буде презентовано новий сингл «Київські елегії». AndrosLand представлять пісні, які увійдуть до дебютного альбому «Прості чари», який буде презентовано влітку.

Олег Андрос, засновник і клавішник гурту, розповідає: «Якщо перші наші EP та сингли 2012-2014 років були творчими пошуками в напрямку електроніки, то представлені на альбомі пісні матимуть скоріше darkwave-звучання. Теми часом трагічні, а часом життєствердні: є і балада про любов до відьми, яка несе “смуток, біль і жаль”, або притча про Пігмаліона і Галатею, закоханість яких є протестом проти заскорузлого суспільства».

Facebook.

Vkontakte.

Теги: