Ми на Ночі у Молодіжній Бібліотеці (VI Книжковий Арсенал)

2016-04-28

AndrosLand feat. Мара23 квітня 2016 р. в рамках спеціальної програми VI міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» в МСМБ відбулась справжня «Ніч в бібліотеці». Організовуючи даний мистецько-літературний захід, ми поставили собі за мету остаточно зруйнувати стереотип про неможливість дозвілля у бібліотеці. Що ж у нас вийшло?Після восьмої години вечора в бібліотеці залунала дуже лірична та натхненна музика. Музичну частину «Ночі» відкрив дует «CAMEO» (музика та тексти – Олексій Дзюба, вокал – Катерина Дзюба), естафету перейняв молодий музикант Сашко Юрчук. А авторські пісні Ігоря Рудя, давнього друга бібліотеки, як завжди, вразили всіх своїм філософським наповненням. 

 

Богдану музичні виступи найбільше припали до душі: «Гурт «CAMEO» порадував репертуаром для справжніх меломанів та ліричними авторськими піснями. Виконавцям вдалося створити особливу атмосферу якісною музикою Сашко Юрчук представив як енергійні, так і ліричні авторські пісні, котрі, завдяки його емоційній та невимушеній подачі, одразу сподобалися. Також сподобався виступ Ігоря Рудя, в котрому була присутня особлива енергетика, завдяки якій слухачі мали змогу обдумати його змістовні пісні.»

У перерві між музичними виступами ми встигли поговорити про книгу письменника, журналіста, учасника АТО Олега Андроса «Історії з мого фронту». Між іншим, раніше Олег вже презентував цю книгу в нашій бібліотеці (презентацію див. тут), однак те, про що він пише, виявляється настільки актуальним і важливим для нашого суспільства, що було доречно поговорити про такі серйозні речі, як Євромайдан та війну на Сході.

«Ніч в бібліотеці» завершилась виступом рок-гурту «AndrosLand», засновником якого є вищезгаданий Олег Андрос, спільно з музикантом Ігорем Рудем (гурт «Несамостійний DRUГ»). Фото з виступу були люб’язно надані фотографом Оленою Жеронкіною.

«Не можу не поділитися своїми враженнями щодо виступу гурту «AndrosLand», - розповідає життєрадісна Євдокія, абітурієнтка. -  Настільки це було неординарно і фантастично, що слухачі, в тому числі і я, були дуже вражені. Це було дійсно круто і неймовірно! А ще це все проходило в бібліотеці! Цього я точно не очікувала. Це повністю зруйнувало всі мої стереотипи щодо бібліотеки як тихого місця, де нічого не відбувається.»

 

Повний текст статті Саши Доморословї читайте тут.

Більше фото з «Ночі в Молодіжній бібліотеці можна побачити у наших групах у Вконтакті та на Фейсбуці.

Анонс про Бібліоніч - 2016  на ТБ: канал «Еспресо»   http://espreso.tv/video/45707

Відео з піснею "Gothic Muse"