AndrosLand презентує дебютний альбом «Прості чари»

2016-10-05

Київський гурт AndrosLand презентує свій дебютний повноформатний альбом «Прості чари». Альбом вийшов онлайн на digital-лейблі Tenebris Records і включає доробок гурту від дня його заснування у 2011 році до нинішнього часу.

Олег Андрос, засновник і клавішник гурту, розповідає: «До альбому увійшло 16 пісень, основним критерієм відбору яких стало звучання, близьке до рок-музики. Якщо перші наші EP та сингли 2012-2015 років були творчими пошуками в напрямку електроніки, то представлені зараз пісні тяжіють до синтпопу й   готичного року. Теми часом трагічні, а часом життєствердні: є і балада про любов до відьми, яка несе “смуток, біль і жаль”, або притча про Пігмаліона і Галатею, закоханість яких є протестом проти заскорузлого суспільства. Звучання деяких пісень навмисно перебуває поза сучасними трендами, ми не женемося за “модненьким” звуком. Наша концепція – гра із символами та смислами з різних часів, у дусі епохи постмодерну. Єднає учасників гурту самоіронія і небайдуже та критичне ставлення до процесів у соціумі».

 

Трекліст альбому:

 

 

Тексти на альбомы україно- та англомовні, матеріал переважно авторський, окрім широко відомої старонорвезької народної пісні про лицаря Маннеліга. Саундпродюсерами є двоє колишніх учасників рок-гурту «Тінь сонця» Андрій Хаврук та Іван Лузан. Вони ж виконали деякі клавішні партії. У записі взяли участь запрошені музиканти: Антон ‘Кай’ Корольов, який додав екзотичного звучання волинки та нікельхарпи (шведський народний інструмент), вокалісти Михайло Рибак і Марина Новікова. На альбомі звучать партії і постійних учасників AndrosLand: Олега Андроса (клавішні, вокал), Ліли Перегуди (вокал), Ігоря Рудя (гітара, бас) та Ігоря Чорновола (ударні). Автор обкладинки – Ярослав Зень https://www.facebook.com/Cultbaba/

Гурт збирається презентувати альбом наживо у Києві у листопаді 2016 року.

Подяки і опис альбому.

Альбом «Прості чари» на Soundcloud.

Альбом на сторінці Tenebris Records.